Automaat

modelcode: L423

bouwjaar:1982 kleur:Beige (161) motor:1397 (C2J)

transmissie:automaat (MB1) uitrusting: 101

Gekeurd tot 06 december 2012

 2006 Deze aangeschaft in Hilversum en is op een deuk in de linker achterportier na gaaf.

De kabelboom is verbrand, wat begonnen is bij de koelvin.

21 november
03 december Een begin gemaakt met het vervangen van de bedrading en het dashboard
10 december De gehele kabelboom uit de auto gehaald.
28+29 december Kabelboom los teruggeplaatst zodat deze weer kan starten en rijden.

Deze meteen naar de loods gebracht.

 
2007 Het dashboard van de beige 1982 erin gebouwd, inclusief de kabelboom.  
10 maart
28 december Opnieuw geschorst  
 2008 De oude tellerklok gaf het probleem dat de meters omhoog gingen zodra je de verlichting aan zette.

De nieuwe heeft daar geen last van.

 
10 september
18 oktober Links de voor- en achterdeur vervangen.

Deze kan nu helemaal nagekeken worden op technisch gebied.

Als dit allemaal er goed uitziet kan zij voor de keuring.

Dan kan er eindelijk mee gereden worden.

 
29 december Opnieuw geschorst.  
2009 In de kabelboom van het nieuwe dashboard zat een extra relais ingebouwd, waarvan 2 draden niet goed zaten in de stekkers, dit dus veranderd.

Bij controle van de verlichting bleek het rechter knipperlicht niet te werken, houder vervangen en klaar.

Linker achterverlichting deed het ook niet omdat er een draad los zat in de boom naar achteren toe, deze ook gerepareerd.

Ook was er een stekker met plakband vastgezet omdat hiervan de behuizing niet goed was, hier ook een nieuwe behuizing op gezet.

 
19 september
29 december Opnieuw geschorst.  
2010 Opnieuw geschorst  
29 december
2011 Verlichting gecontroleerd voor de apk bleek een massa gebrek te zitten aan de linkerzijde. Oorzaak zat in de bedrading.

Kofferbak slot vervangen voor een heel exemplaar.

Ruitensproeier deed het niet goed, hiervoor de sproeier kopjes doorgespoten met lucht waarna ze het weer deden.

Zekeringenkast weer op zijn plaats gemonteerd.

08 oktober
15 oktober Verdere controle gedaan voor keuring klaar maken.

Rechter stoel netjes geplaatst , welke nog wel moeilijk ging omdat de stoel eerst goed gangbaar gemaakt moest worden.

Dashboard lampjes deden het niet allemaal, bleek aan een stekkerblok te liggen zowel aan tellerklok als in dashboard kastje.

Kabelbediening van de kachel aangesloten, een plastic deel waar klem in komt afgebroken en deze met een parker vast gezet.

 
22 oktober Linksvoor de rem schoon gemaakt, tevens aan deze kant remleiding- en slang vervangen. De hoezen aan deze zijde zagen er goed uit.

Linksachter laatste deel remleiding moet vervangen worden.

Uitlaat middenpijp is lek.

Links daklijst vervangen voor een nieuwe, oude was gebroken.

 
29 oktober Linker achter remleiding vervangen inclusief slang vanaf begrenzer. Tevens de remcilinders achter vervangen.

Remvoeringen achter geheel losgemaakt en ingesmeerd met kopervet op de bewegende delen en afgesteld.

Uitlaat geheel gedemonteerd zodat er een nieuwe middenpijp gemonteerd kan worden.

 
12 november Uitlaat geplaatst.

Een van de remleidingen vervangen van voor naar achter, de andere moet nog gebeuren.

 
06 december Vandaag goed gekeurd inclusief steekproef.

Ruitensproeiers moest ik ter plaatse nog even door blazen, zat wat vuil in.

 
10 december Sproeiers vervangen, waren weer verstopt.

Gordels achter ingebouwd en schoongemaakt.